AKTUALNE KOMUNIKATY

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

CIEPŁO-JAWOR Spółka z o.o. informuje, że w dniu 10.09.2019 r. od godz. 08:00 do godz. 17:00 mogą wystąpić zakłócenia w dostawie ciepłej wody z powodu konieczności wymiany armatury w komorze sieci ciepłowniczej. 

CIEPŁO-JAWOR Spółka z o.o. dołoży wszelkich starań, aby zakłócenia w dostawie ciepła trwały możliwie najkrócej.

Powyższa informacja dotyczy budynków zlokalizowanych w Jaworze przy ulicach:

1.   Ul. Witosa 1,2,3,4,5,6,7,8,10

2.   Ul. Dmowskiego 1,2,3,4,5

3.   Ul. Korfantego 1,2,3,5,7,8,9,11

4.   Ul. Sikorskiego 2AB,2CD,4,6,8,10 ,12

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

CIEPŁO-JAWOR Sp. z o.o. ul. Moniuszki 2A operator systemu ciepłowniczego w Jaworze zwraca się do zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorców i osób fizycznych o przyłączenie się do systemu cieplnego miasta Jawora. Oferujemy dostarczanie ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej.

Dla każdego przypadku (budynku) CIEPŁO-JAWOR Sp. z o.o. sprawdzi techniczne możliwości przyłączenia oraz wykona analizę techniczno ekonomiczną. Po podpisaniu umów przyłączeniowych CIEPŁO – JAWOR wykona  przyłącza cieplne oraz węzły cieplne w budynkach odbiorców ciepła.

Zgodnie z informacją Urzędu Miejskiego opublikowaną w prasie w dniu 01.03.2017r. istnieje możliwość dofinansowania wykonania instalacji wewnętrznej c.o.. Warunkiem jest przyłączenie się do systemu cieplnego miasta Jawora.

Przyłączenie do sieci cieplnej przyczyni się do znacznej poprawy jakości powietrza w mieście. Kotłownia miejska jest wyposażona w nowoczesne instalacje ograniczające emisje pyłu do atmosfery.